Десет фудбалери кои се премногу добри за клубот во кој играат

Новиот тооп 10 на Football Daily е посветен на фудбалери кои се премногу добри за клубот во кој играат. Предвид се земени фудбалери кои играат низ Европа.

На листата ќе го видите Жерард Морено, кој постигна поголем успех од Суарес, Азар и Гризман минатата година и заврши трет на листата стрелци во Ла Лига. Игра за Виљареал кој сега е под водство на Унаи Емери и на 28 години можеби е добро да размисли за трансфер во поелитен клуб.

Кој друг се најде на листата?

реклама

Фудбал

Елмас и понатаму позитивен на корона, го пропушта дуелот со АЗ

Read more

Лоши вести за Интер – уште еден КОВИД позитивен играч

Read more

Погоди ги маскотите со Арсен Венгер

Read more

Меси постави нов ЛШ рекорд: Дава гол 16 сезони по ред

Read more

Нови видеа

play_arrow

Британската војска претстави нано-дрон од 190 грама што ќе патролира на воено поле

Read more
play_arrow

Астро лекции: Што е Суперземја?

Read more
play_arrow

Погоди ги маскотите со Арсен Венгер

Read more
play_arrow

Базиран на вистинска приказна - погледнете го трејлерот за „All My Life“

Read more
play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Read more
play_arrow

Ја полни батеријата за 19 минути: Xiaomi претстави супербрз полнач

Read more
play_arrow

Добредојдовте во иднината: Поглед во Koenigsegg Gemera

Read more
play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more