Десетте најголеми грешки во Премиер лигата сезонава

Во најновиот Топ 10 на Football Daily се анализираат десетте најголеми грешки во оваа сезона на англиската Премиер лига.

Ја издвојуваме катастрофалната одлука на Манчестер Сити да не купи замена за Венсан Компани, а интересно е да се погледне и дали Жозе Мурињо навистина ги подобри Тотенхем.

реклама

Фудбал

Левандовски ја освои наградата за Играч на годината

Read more

Жрепката ги одреди групите во Лигата на шампиони

Read more

Фортуната реши: Роналдо против Меси во ЛШ

Read more

Мануел Нојер е најдобриот голман за изминатата сезона

Read more

Нови видеа

play_arrow

Сè што е погрешно со „Jennifer's Body“

Read more
play_arrow

Она кога сред вожња ќе ти излезе метеор

Read more
play_arrow

Зошто системот на позајмици на Челси функционира?

Read more
play_arrow

Audi: Иднината е во ставот

Read more
play_arrow

Најдобрите голови од Ла Лига во септември од 2006 до 2020 година

Read more
play_arrow

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за печени ракчиња на скара

Read more
play_arrow

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more
play_arrow

Извлечени 5.000 парчиња муниција од потонат брод од Втора светска војна

Read more
play_arrow

Каде му „запна“ на Пеп во Манчестер Сити?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Мини-пици за целото семејство

Read more
play_arrow

Тим на Отпишаните: Играчи од кои клубовите требаше да се ослободат летово

Read more