Десетте најсмешни моменти од „Two and a Half Men“

„Two and a Half Men“ беше ситком кој траеше дури 12 сезони и одлично успеваше да ја насмее публиката, па поради тоа да се издвојат само десет најсмешни моменти е навистина тешко.

Во режија на Чак Лори, се прикажуваше на CBS од септември 2003 до февруари 2015 година. Главната ѕвезда на серијата беше Чарли Шин кој го толкуваше ликот на Чарли Харпер, хедонистички ерген кој почнува да живее заедно со својот штотуку разведен брат Алан и неговиот син Џејк.

Серија после осмата сезона продолжи без Чарли Шин кој се скара со режисерот Лори и беше избришан од сценариотото, а за неговиот лик се прикажа информација дека умрел во Париз. Без главната ѕвезда „Two and a Half Men“ издржа уште четири сезони пред конечно да заврши.

WatchMojo ја направи оваа тешко изводлива компијација на десетте најсмешни сцени:

Remote video URL
реклама

Интересот за вакцинација се зголемува, вчера вакцинирани 14.976 граѓани

Read more

Ескалираа судирите меѓу Израел и Хамас, најмалку 40 мртви

Read more

Кладилничарски идиот на денот

Read more

Во тек потрага по 39-годишниот Александар Черговски од Берово

Read more

Филм & ТВ

Пролет на FilmBox со филмови базирани на вистински приказни

Read more

Објавен трејлерот за втората сезона на хит серијата „Lupin“

Read more

Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Read more

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Read more
 

Сцена

Today It’s All About Jazz по петти пат во Скопје

Читај повеќе

Пролет на FilmBox со филмови базирани на вистински приказни

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за втората сезона на хит серијата „Lupin“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Читај повеќе
  • play_arrow

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Читај повеќе
  • filter

Објавени првите фотографии од снимањето на „Killers of the Flower Moon“

Читај повеќе
  • play_arrow

Најавена и 18. сезона на „Grey's Anatomy“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најлоши копии на хорор филмови

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за „Venom 2“ со Вуди Харелсон и Том Харди

Читај повеќе