Џеси Џеј објави нова песна по четири години

По долга пауза во дискографијата, Џеси Џеј се враќа на сцената со синглот „I Want Love“.

Британската пејачка со светска слаба последен пат објави нов материјал во 2017 година, а големото враќање го соопшти преку социјалните мрежи.

Видеоспотот за новата песна е проследен со текстот на песната што веќе има над 419.000 прегледи на YouTube.

реклама

Музика

Почина Дасти Хил, басистот на Зи-Зи Топ

Read more

10 години од смртта на Ејми Вајнхаус – музичката икона која не сакаше да биде славна

Read more

Тејлор Свифт најплатена музичарка за 2020 година

Read more

Мерилин Менсон излезе од затвор за една недела

Read more

Нови видеа

play_arrow

Ти си ми најдобар пријател, фејл компилација

Read more
play_arrow

Како да го забрзате метаболизмот по 40-тата година?

Read more
play_arrow

Топ 10 нови видеоигри во август 2021

Read more
play_arrow

Дали се слабее со 20.000 чекори на ден?

Read more
play_arrow

Трејлерот за последната сезона на „The Walking Dead“ е прилично брутален

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако цел месец се туширате со ладна вода?

Read more
play_arrow

30 интересни факти за „Interstellar“

Read more
play_arrow

Олимпијада во верзија на Реми Галард

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Mercedes AMG C63 Black Series или BMW M3 F80?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Застрашувачки момент кога ајкула ненадејно тргна кон пливач

Read more
play_arrow

Што ако би можеле да го посведочите крајот на светот?

Read more