Џеси Џеј објави нова песна по четири години

По долга пауза во дискографијата, Џеси Џеј се враќа на сцената со синглот „I Want Love“.

Британската пејачка со светска слаба последен пат објави нов материјал во 2017 година, а големото враќање го соопшти преку социјалните мрежи.

Видеоспотот за новата песна е проследен со текстот на песната што веќе има над 419.000 прегледи на YouTube.

реклама

Музика

Што се случило меѓу Здравко Чолиќ и Фрида од ABBA во 1973?

Read more

Како изгледа денеска девојчето од спотот за легендарната „Lambada“?

Read more

ПСЖ го откачи Фил Колинс и го замени со Диџеј Снејк

Read more

Бритни Спирс се сврши по третпат

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десет работи кои никој не ви ги кажува за стомачните мускули

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Десет галаксии кои не би требало да постојат, ама тука се

Read more
play_arrow

Смешни и опасни средби со животни

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Don't Look Up“ - новиот филм со Леонардо Дикаприо

Read more
play_arrow
Како да владеете со вашите расположенија?

Како да владеете со вашите расположенија?

Read more
play_arrow

Каква била Земјата пред ерата на диносаурусите?

Read more
play_arrow

Олдскул тренинг за стомачни мускули за мажи над 40 години

Read more
play_arrow

Што сè ќе ни се случи до 2025?

Read more
play_arrow

Дали би можеле да направиме лебдечки град?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: 8-минутно смеење

Read more
play_arrow

Топ 10 стилски трансформации на славни личности

Read more