Детектори за лаги - три хороскопски знаци од кои ништо не можете да скриете

Добро размислете пред да кажете нешто пред нив, ако е лага, ќе ве откријат веднаш.

 

Во зодијакот има три знаци кои е речиси невозможно да ги излажете или да им скриете нешто.

Нивната интуиција им служи како детектор за лаги и важат за „моралниот центар“ во друштвото бидејќи пред нив сите се искрени.

РИБИ

Нивниот внатрешен мир и спокој им овозможува да имаат совршен баланс кој веднаш се нарушува ако се обидете да внесете негативна енергија во нивниот простор. Интуитивноста на Рибите им помага да откријат кога сакате да скриете нешто од нив. Нема ни да помислите да ги излажете.

СКОРПИЈА

Родените во знакот на Скорпија имаат изразена свесност за околината и доволно им е да упатат еден поглед кон некого и да дознаат сѐ. Овие човечки детектори за лаги се ладнокрвни и смирени, а тоа ги вознемирува лажговците и измамниците. Ако се обидете да ги излажете или нешто да им премолчите, тие ќе го прочитаат тоа на вашето лице во истиот момент.

СТРЕЛЕЦ

Контроверзните Стрелци се авантуристи и немирни, но имаат внатрешен мир и баланс што им помага да ги детектираат негативните вибрации. Ако воопшто се осмелите да ги излажете, Стрелците „ќе ве убијат со добрина“ и стопати ќе се покаете што сте им згрешиле.

реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Басистката на „Манескин“ настапи топлес на концерт во Париз

Read more

Британците панично купуваат гориво, бензинските пумпи останаа без залихи

Read more

Волкановски го предизвика Мекгрегор

Read more

Живот

Постојат 3 типа на душа: Кој е вашиот?

Read more

Шест издржливи собни растенија кои нема лесно да ви овенат

Read more

Хороскопски знаци кои важат за најголеми материјалисти

Read more

Какво кафе пиете открива многу за вашиот карактер

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Трикови за заспивање кога ништо не помага

Читај повеќе

Постојат 3 типа на душа: Кој е вашиот?

Читај повеќе
  • filter

Италијанците станаа светски шампиони и во слаткарство

Читај повеќе

Дали кафето го намалува нивото на витамин Д во телото?

Читај повеќе

Смртна казна за јапонската Црна вдовица која ги труеше мажите заљубени во неа

Читај повеќе
  • filter

Шест издржливи собни растенија кои нема лесно да ви овенат

Читај повеќе

Повеќе сакате мачки или кучиња? Еве што кажува тоа за вас

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои важат за најголеми материјалисти

Читај повеќе

Често го јадеме наутро, а не сме свесни дека е најнездравиот појадок

Читај повеќе