Девет работи што не сте ги знаеле за диетата и слабеењето

М.С.
/ 10.05.2021 / 09:47

Во новото видео на Gravity Transformation - Fat Loss Experts ќе ви откријат 9 работи за слабеење и диета што не сте ги знаеле.

Никој не ви ги кажува овие работи пред да почнете со тренинг, па затоа многу често не забележувате резултати и имате повеќе негативни ефекти отколку придобивки од вежбањето. Лошите навики го намалуваат и нивото на тестостерон во телото. Кои се тие - погледнете во видеото.

реклама

Фит

Тренингот на Вил Смит стана хит на социјалните мрежи

Read more

Вежби што ќе ви помогнат да трчате побрзо

Read more

Како изгледа менито на Роналдо: Јаде шест оброци на ден, пие само вода

Read more

9-минутни вежби за затегнат задник и нозе

Read more

Нови видеа

play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за видеоиграта „Pokemon Unite“

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако се туширате со ладна вода секој ден, цел месец?

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Audi RS e-tron GT или Tesla Model S?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Сакаш да направиме селфи?

Read more
play_arrow

Зошто токму сега се појавуваат нови варијанти на коронавирусот?

Read more
play_arrow

Поглед во новиот Sony Xperia 10 III

Read more
play_arrow

9-минутни вежби за затегнат задник и нозе

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Cruella“

Read more
play_arrow

Како радикалните градинари го окупираа Њујорк?

Read more
play_arrow

Денот кога диносаурусите изумреа, објаснет до детали

Read more
play_arrow

10 HIIT вежби за топење на масните наслаги на стомакот

Read more