Девојка на бензинска се обиде да стави гориво во Tesla

Неверојатен фејл и неверојатна местенка.

Искрено се надеваме дека е местенка, бидејќи е невозможно да се замисли дека има некој што не слушнал за Tesla и електричен автомобилски погон. А токму тоа го сугерира ова видео со две девојки кои се обидуваат да наполнат Tesla автомобил со гориво.

Бидејќи не успеваат да го најдат отворот за полнење гориво, на помош им доаѓа авторот на видеото кој сугерира дека се работи за Tesla, автомобил кој не троши бензин. Една од девојките прашува дали можеби е на дизел, но авторот на снимката извесно време не го дава конечниот одговор.

Конечно, тој им го покажува местото каде што се полни Tesla, со претпоставка дека сите сомнежи се решени. Сепак, коментарот не поминува, а девојката уверува дека знае какво гориво користи нејзиниот автомобил. Потоа девојките наоѓаат „погоден“ отвор - резервоарот за течност за миење на шофершајбната.

Remote video URL
Тагови
реклама

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Read more

Нов готвачки гаф на Бруклин Бекам - ги расипа лазањите

Read more

Нов тренд полека ја заменува порнографијата: Аудио еротика

Read more

Шест намирници кои секој ден треба да ги јадете

Read more

Чек дис аут

Ирец учи хрватски за да се разбере со песот

Read more

Несреќен уличен крадец: Ограбил жена па налетал на ММА борач

Read more

Кајгана fun with flags: Епизода 7 - зошто се бојкотира виолетовата боја?

Read more

Што ќе се случи во човечкото тело ако хибернира 100 години?

Read more
 

Магазин

Нов тренд полека ја заменува порнографијата: Аудио еротика

Читај повеќе
  • play_arrow

Нов готвачки гаф на Бруклин Бекам - ги расипа лазањите

Читај повеќе

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Читај повеќе
  • filter

Фенг шуи цвеќиња кои носат хармонија во домот

Читај повеќе

Необична луксузна вила во Шпанија

Читај повеќе
  • play_arrow

Ирец учи хрватски за да се разбере со песот

Читај повеќе

Зошто велиме дека на гости не се оди со празни раце?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Несреќен уличен крадец: Ограбил жена па налетал на ММА борач

Читај повеќе
  • play_arrow

Карамелизирано бело месо во слатко-кисел сос од пиво

Читај повеќе