Диета со варени јајца: Како да изгубите 10 кг за две недели?

Се наближуваат новогодишните прослави и сигурно сакате да изгледате прекрасно во овие свечени моменти.

Ако имате некој килограм вишок време е да почнете да преземате мерки за да изгледате совршено во гардеробата што сте ја избрале.

Оваа диета иако не е многу ригорозна, сепак се препорачува да се почне откако ќе се консултирате со лекар, а исто така пожелно е да го зголемите нивото на физичка активност за да имате повеќе енергија.

Следете ја оваа диета две недели и ќе изгледате фантастично за празниците!

реклама

Фит

Домашен тренинг: Кардио вежби за ефективно слабеење

Read more

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more

Побрзо се слабее ако секогаш вежбате во исто време

Read more

За сериозни: „Spartacus“ вежби за обликување тело

Read more

Нови видеа

play_arrow

Домашен тренинг: Кардио вежби за ефективно слабеење

Read more
play_arrow

Пингвини во посета на музеј

Read more
play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more
play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Read more
play_arrow

Раперот Свормз удри во автобус и го уништи неговото Ferrari

Read more
play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more
play_arrow

Погледнете како да направите прекрасна градина на покривот на вашата зграда

Read more
play_arrow

Работа од дома, фејл компилација

Read more
play_arrow

Италијанското знаме го разубави миланското небо

Read more
play_arrow

Корона-робот дезинфицира по индиските улици

Read more