Џоди Фостер: Го обожавам Арон Роџерс

Aмерикaнската глумица Џоди Фостер вчера гостуваше на шоуто Jimmy Kimmel Live! Првичниот повод беше да го промовира нејзиниот нов филм „The Mauritanian“, но таа посебно внимание му посвети и на бекот на Грин Беј Пакерс, Арон Роџерс.

Имено, при неговиот говор по прогласувањето за најдобар играч на американското НФЛ натпреварување, Роџерс ѝ се заблагодари на Фостер како „член на неговиот тим вон теренот“.

– Тој, просто, знае дека сум му најголема обожавателка. Тој затоа рече „мојот тим“. Тоа не значи дека навистина сум во неговиот тим, изјави таа.

Фостер е номинирана за Златен глобус за нејзината улога во „The Mauritanian“, па навести дека, „апсолутно“ ќе му врати на рагбистот, ако евентуално ја добие статуетката.

Remote video URL
реклама

Откриен е нов сој: Високозаразен, ја намалува ефикасноста на вакцината

Read more

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Read more

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Read more

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

Read more

Филм & ТВ

Запознајте ги новите суперхероини на „Thunder Force“

Read more

Топ 20 најдобри песни на принцези од Disney

Read more

Во април ќе се снима специјалната епизода на „Friends“

Read more

Топ 20 филмски парови со најлоша хемија

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Запознајте ги новите суперхероини на „Thunder Force“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ибра и Михајловиќ запеаја на Санремо

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 најдобри песни на принцези од Disney

Читај повеќе
  • play_arrow

Во април ќе се снима специјалната епизода на „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 филмски парови со најлоша хемија

Читај повеќе

Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Црквата реагира на „сатанистичката“ песна за Евровизија на Кипар

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобриот психолошки трилер на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Harry Potter & The Sorcerer's Stone“

Читај повеќе