Дознајте дали сте добитник на бесценет момент

Имате само уште 1 ден да се приклучите во нашиот натпревар! Сè уште е во тек активирањето на сите супер кул и забавни родители и нивните деца со најдобри фотографии за незаборавно и бесценето искуство. Стотици фотографии се веќе објавени на специјално дизајнираната страница на „Кајгана“ за оваа намена.

Насмевки, страст, желби и задоволството се неминовна појава на фотографиите на учесниците во промотивната кампања во која официјалниот спонзор на УЕФА Супер купот Скопје 2017 – Mastercard, во соработка со „Кајгана“ обезбедува билети за 11 фудбалски парови, која ќе значи исполнување на нивниот сон да присуствуваат на најспектакуларниот настан ова лето во Македонија. Настан на кој илјадници обожаватели ќе навиваат до последниот здив. Настан во кој ќе се навива и ќе се пее од самиот почеток до самиот крај. Настан на кој срцата ќе чукаат брзо. Настанот што ќе се памети уште долго. Настан за кој со денови и денови ќе се раскажува – УЕФА Супер купот Скопје 2017.

Секоја прикачена фотографија, освен што останува незаборавен спомен, станува и потенцијален добитник на бесценето искуство за вас и за вашето дете. Затоа побрзајте! Ви останува уште 1 ден да ја прикачите фотографијата во која вие и вашето дете на возраст од 7 до 9 години што има висина помеѓу 1,05 м и 1,35 м го демонстрирате вашиот момент на фудбалско лудило. Прикачете ваша фотографија на следниот линк https://kajgana.com/master-card/supercup/?page=Home

За само неколку дена, Mastercard, еден од официјалните спонзори на УЕФА Супер купот Скопје 2017, во соработка со „Кајгана“ ќе им овозможи на 11 деца и на нивните родители билети за светскиот фудбалски натпревар во Скопје, обезбедувајќи билети за нив.

Импресионирајте го светот со вашите дела. Остануваат само неколку дена до објавувањето на победниците и пред исполнувањето нечиј сон. Неколку дена за лудилото во Арената Филип II во Скопје – УЕФА Супер купот Скопје 2017. Не дозволувајте да ви прераскажуваат, дадете сè од себе да го исполните вашиот сон и сонот на вашето дете. Бидете креативни и супер кул, и направете го вашето дете најсреќно дете на светот.

Доколку сакате да бидете во тек со настаните, следете ги вашите споделувања, но, исто така, и споделувањата на другите учесници во промотивната кампања. Рангирањето на вашата фотографија зависи од вашата креативност. Бидете во тек и очекувајте билети што можеби токму вие ќе ги добиете. Билетите се обезбедени од страна на Mastercard, еден од официјалните спонзори на УЕФА Супер купот Скопје 2017.

А дали би го прифатиле предизвикот за да ни покажете што сé сте подготвени да направите за вашиот омилен тим? И како го опишувате вашето фудбалско искуство, како лудило или како бесценето? Mastercard ве поканува на предизвик на 7 и 8 август на градскиот плоштад во Скопје.

реклама

Не простуваат лесно: Хороскопски знаци кои најдолго се лутат

Read more

Клуни одбил 35 милиони долари за еднодневно снимање реклама

Read more

Знаци што покажуваат дека старата љубов уште ве нема преболено

Read more

Првата студија покажа: Омикрон успешно го избегнува имунитетот стекнат по природен пат

Read more

Фудбал

Пелистер во топ 10 најлоши во Европа сезонава

Read more

Занети: Меси никогаш не беше блиску до Интер

Read more

Дали Северна Кореја навистина тврди дека има освоено Мундијал?

Read more

Почина легендата на ФК Партизан, Момчило Вукотиќ

Read more
 

Спорт

Пелистер во топ 10 најлоши во Европа сезонава

Читај повеќе

Занети: Меси никогаш не беше блиску до Интер

Читај повеќе

Емил Павлов: Сонот ми е за две години да ја освојам титулата светски првак

Читај повеќе
  • play_arrow

Клиперс подобри од Лејкерс во дербито, Голден Стејт го разби Феникс

Читај повеќе
  • play_arrow

Дали Северна Кореја навистина тврди дека има освоено Мундијал?

Читај повеќе

Почина легендата на ФК Партизан, Момчило Вукотиќ

Читај повеќе

Поранешна УФЦ шампионка претепана од ММА борач, гола избегала од хотелска соба

Читај повеќе
  • play_arrow

Мемфис запиша највисока победа во историјата на НБА

Читај повеќе
  • play_arrow

Спектакл на Олд Трафорд: Триумф на „Црвените ѓаволи“ во режија на Роналдо

Читај повеќе