Џулија Робертс објави ретка фотографија од нејзините 18-годишни близнаци

Една од омилените холивудски актерки Џулија Робертс ги изненади обожавателите кога на Instagram објави фотографија од нејзините близнаци, со оглед на тоа што се труди приватниот живот да го чува подалеку од очите на јавноста.

По повод 18 роденден на ќерката Хејзел и синот Фајнус, актерката објави фотографија на која близнаците биле бебиња.

„18. Ве сакам“, напиша Робертс покрај фотографијата која има над 450.000 лајкови.

Џулија е мајка на три деца, а со сопругот Даниел Модер се запозна за време на снимањето на „The Mexican“, во кој Џулија глуми со Бред Пит додека Модер беше снимател. Двојката подоцна се венча на ранч во Ново Мексико, во 2022 година.

Актерката ретко објавува семејни фотографии, додека нејзиниот сопруг почесто знае да сподели приватни моменти од секојдневието.

реклама

Сурови до коска: Хороскопски знаци кои исчезнуваат без збор

Read more

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Read more

Хачанов го советува Циципас: Ако сакаш да го победиш Ноле...

Read more

Камерите ги побија зборовите на Алвес - Шпанците детално го опишаа силувањето

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Read more

Животната приказна на актерот Един Хасановиќ: Од бегалец до номинација за Оскар

Read more

Почна снимањето на реалното шоу Squid Game – натпреварувач изнесен на носилки

Read more

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Читај повеќе
  • play_arrow

Животната приказна на актерот Един Хасановиќ: Од бегалец до номинација за Оскар

Читај повеќе

Почна снимањето на реалното шоу Squid Game – натпреварувач изнесен на носилки

Читај повеќе

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Читај повеќе

Најубавите цитати од Тоше Проески за љубовта и животот

Читај повеќе

Зошто ниту една жена не е номинирана за Најдобар артист на БРИТ наградите годинава?

Читај повеќе
  • play_arrow

10 најголеми скандали на „Американски идол“

Читај повеќе
  • play_arrow

Се појави снимка на која свекрвата ја напаѓа Шакира, фановите згрозени

Читај повеќе
  • filter

25 јануари 1981, роден е Тоше Проески

Читај повеќе