Две најдобри вежби за мускулите на грбот

М.С.
/ 16.07.2021 / 09:58

Во новото видео, Џереми Итер ќе ви покаже две ефективни вежби за мускулите на грбот.

Овие две вежби ги знаат многу малко луѓе, а со помош на нив ќе забележите успех.

Погледнете го видеото за да видите за што станува збор.

реклама

Фит

Пет причини зошто секс после тренинг е супер идеја

Read more

Што се случува со психата ако нагло престанете со вежбање?

Read more

Како да се вратите во форма во четириесеттите години?

Read more

Седум најдобри извори на јаглехидрати за раст на мускулите

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десет работи кои никој не ви ги кажува за стомачните мускули

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Десет галаксии кои не би требало да постојат, ама тука се

Read more
play_arrow

Смешни и опасни средби со животни

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Don't Look Up“ - новиот филм со Леонардо Дикаприо

Read more
play_arrow
Како да владеете со вашите расположенија?

Како да владеете со вашите расположенија?

Read more
play_arrow

Каква била Земјата пред ерата на диносаурусите?

Read more
play_arrow

Олдскул тренинг за стомачни мускули за мажи над 40 години

Read more
play_arrow

Што сè ќе ни се случи до 2025?

Read more
play_arrow

Дали би можеле да направиме лебдечки град?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: 8-минутно смеење

Read more
play_arrow

Топ 10 стилски трансформации на славни личности

Read more