Двоен нокаут во исто време

Двајца MMA борци во текот на борба истовремено си зададоа нокаут удари, а судијата имаше тешка задача да го прогласи победникот.

реклама

Спорт

Најскапите фудбалски позајмици на сите времиња

Read more

Сите капитени на Манчестер Јунајтед по Рој Кин: Каде се сега?

Read more

Топ 10 моменти во тенисот вредни за Оскар

Read more
Фудбалери кои е невозможно да ги мразите

Фудбалери кои е невозможно да ги мразите

Read more

Нови видеа

play_arrow

Научници снимија раѓање на ѕвезден систем

Read more
play_arrow

Кардио вежби за на дождлив ден

Read more
play_arrow

Запознајте го Мјаунуел Нојер – најдобриот мачорски голман во светот

Read more
play_arrow

Видео коешто докажува дека мачките се бестрашни

Read more
play_arrow

Каде се сега: Седум заборавени менаџери од Премиер лигата

Read more
play_arrow

Најдоброто од Милан во прекинатата сезона 2019/20

Read more
play_arrow

Поглед во новиот лаптоп Surface Book 3

Read more
play_arrow

Забрзано се топат глечерите на Антарктик и на Гренланд

Read more
play_arrow

Вежбање со танц со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Вундеркинд сензации во Бундеслигата од кои се очекува многу

Read more
play_arrow

Тренинг со чорапи, за затегнати стомачни мускули

Read more
play_arrow

Како функционираат тестовите за дијагноза на вируси?

Read more