Стил

Џеј Ло изгледа одлично во бикини и на 50 години

17. февруари 2020 - 10:55 | М.С.

Само со една фотографија од поп ѕвездата Џенифер Лопез, ќе зажалите што сте го пропуштиле утринскиот тренинг.

50-годишната ѕвезда ја полуде јавноста со фотографијата во која позира во минијатурно бело бикини и ја покажува убавата фигура.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Relaxed and recharged.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Џеј Ло е позната по практикување на интензивна фитнес рутина која очигледно дава импресивни резултати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby, it’s warm outside.#ChristmasInMiami #ChristmasEveSleigh: @arod

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BTS @goldenglobes

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Коментирај