Филм & ТВ

Ѕвездите на „Game of Thrones“ ги споделуваат најдобрите искуства со фанови

20. април 2019 - 15:58 | А.С.

Актерската екипа на мегапопуларната ТВ-серија „Game of Thrones“ помина безброј интервјуа, панели, средби со новинари и фанови и промотивни настани во текот на осумте сезони.

Во разговор со Variety ги откриваат најдобрите искуства со фанови – од запросувања до приватни дружби со нив:

Откако се емитуваше првата епизода од осмата и последна сезона, актерите исто така се радуваат што веќе никогаш нема да мораат во разговор со новинари да одговараат на прашања што ги слушнале безброј пати.

„Сите сакаат да знаат што сме украле од сет“, вели Џо Демпси, кој го игра ликот на Гендри Баратеон.

Погледнете кои се другите најнеомилени прашања на актерите:

Коментирај