Елизабет Харли позираше топлес пред 18-годишниот син

Актерката и модел Елизабет Харли позираше топлес во снегот, а фотографијата што ја објави на Instagram ја направи нејзиниот 18-годишен син.

55-годишната Британка на себе стави само јакна и облече гаќички од нејзината нова линија костими за капење.

„Како можев да одолеам?“, напиша под фотографијата што ја сподели со повеќе од 1,8 милиони следбеници на Instagram.

Таа исто така откри дека ја фотографирал нејзиниот син Демијан, кој оди по нејзините стапки и работи како модел.

Харли доби бројни комплименти за фотографијата, но големото внимание што го привлече, не помина без негативни реакции – повторно доби критики за бизарниот однос и чудната блискост што ги има со синот.

реклама

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Стигна и првата аудиоснимка од Марс: Каков звук има на Црвената планета?

Read more

Ласерските топови се иднината: САД го развиваат најмоќното оружје

Read more

Што може да ви се случи ако долго време немате секс?

Read more

Стил

Новата играчка на Роман Абрамович: Јахта вредна половина милијарда евра

Read more

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Бијонсе со провокативни фотографии ја рекламира новата колекција

Read more

Најзгодната новинарка во светот го украде вниманието во Сан Сиро

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Новата играчка на Роман Абрамович: Јахта вредна половина милијарда евра

Читај повеќе
  • play_arrow

Трик што ќе ве одушеви

Читај повеќе

Што е поштетно, долгото седење на работа или дома?

Читај повеќе
  • play_arrow

Вкусен лава колач со карамела

Читај повеќе

Кој би помислил: Еве што значи бакнежот во чело

Читај повеќе
  • play_arrow

Големо откритие во Кина: Пронајдени илјадници гробници во текот на изградба на метро

Читај повеќе

Зошто е толку популарна нордиската диета?

Читај повеќе

Жената која ја налути јавноста: Уби жирафа и позираше со неа откако ѝ го извади срцето

Читај повеќе

Како да разликувате сексуална привлечност од вистинска љубов?

Читај повеќе