Ги шокира луѓето

Енрике Иглесијас објави видео на кое страсно се бакнува со обожавателка

Пејачот Енрике Иглесијас, кој е во брак со поранешната тенисерка Ана Курникова, на социјалните мрежи објави шокантно видео во кое страсно се бакнува со обожавателка во Лас Вегас.

Иглесијас е во брак со Курникова повеќе од 20 години, а е снимен како се бакнува и прегрнува со обожавателка, дозволувајќи ѝ да направи и селфи од страсниот бакнеж. Неговите телохранители беа неми сведоци на настанот, а Иглесијас снимката ја објави на Instagram и предизвика загриженост и чудење кај обожавателите.

„Како Ана го дозволува ова? Која е оваа? Жал ми е за неговото семејство што ќе го види ова“, се само дел од коментарите.

Ана и Енрике се заедно од 2002 година, а се запознаа во текот на снимањето на спотот за песната „Escape“. Брачната двојка има три деца.

реклама

Музика

Шакира по раскинувањето со Пике: Жртвував сѐ за тој да биде фудбалер

Read more

Енрике Иглесијас објави видео на кое страсно се бакнува со обожавателка

Read more

Филмот за Витни Хјустон ќе има премиера во декември

Read more

Р. Кели осуден за снимање и поседување детска порнографија

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Објавен првиот трејлер за серијата The Last of Us

Читај повеќе

Знаете ли која серија е најпопуларна на торент сајтовите?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Палатата загрижена: 5. сезона на The Crown се фокусира на мрачниот период на Чарлс

Читај повеќе
  • play_arrow

Првиот трејлер за „Asterix and Obelix: The Middle Kingdom“ со Златан Ибрахимовиќ

Читај повеќе
  • play_arrow

Хиларија и Алек Болдвин го добија седмото дете

Читај повеќе

Мила Кунис: Немаме намера да израснеме разгалени детишта

Читај повеќе
  • play_arrow

„Најсреќниот човек на светот“ е македонски кандидат за Оскар 

Читај повеќе
  • filter

Дона од Baywatch ја откри тајната како на 54 години изгледа прекрасно

Читај повеќе