Ева Лонгорија се враќа на филмското платно со улога во филмот „Sylvie’s Love“

Холивудската актерка Ева Лонгорија се враќа на филмското платно со улогата во филмот „Sylvie’s Love“.

Актерката во неодамнешното интервју зборуваше за нејзиниот живот во текот на пандемијата, но и за улогата во новиот филм.

Лонгорија го минуваше слободното време во авион и на патувања, а сега го поминува слободното време во нејзиниот дом, со синот Сантијаго.

„Во авион бев на секои три деа. Обожавам да патувам. За мене патувањето е најголемиот луксуз“, рече актерката за The Binge Guide.

Но за време на локдаунот, таа сфатила дека најубаво се чувствува дома.

„Мојот син е мојот свет“, истакнува актерката. „Навистина сум загрижена сум за настаните во светот“.

Лонгорија на филмското платно се враќа со филмот „Sylvie’s Love“. Актерката вели дека не ја избрала улогата, туку улогата ја избрала неа. Се забавувала многу бидејќи никогаш не добива вакви улоги.

Погледнете го трејлерот.

Remote video URL
реклама

Пет секс предизвици што треба да ги пробате во 2021

Read more

Објавена првата фотографија од британскиот сој на коронавирусот

Read more

Америка е пред граѓанска војна, предупредува милијардерот Далио

Read more

Намирници кои ќе ви помогнат да заспиете полесно

Read more

Филм & ТВ

Кира Најтли: Не сакам да снимам секс сцени во филмови режирани од мажи

Read more

Официјален трејлер за хоророт „Wrong Turn“

Read more

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Read more

Топ 20 лоши филмови кои успеаја на бокс-офисот

Read more
 

Сцена

Кира Најтли: Не сакам да снимам секс сцени во филмови режирани од мажи

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за хоророт „Wrong Turn“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Среќен роденден, Тоше

Читај повеќе

Топ 20 лоши филмови кои успеаја на бокс-офисот

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix ја најави втората сезона на популарната „Bridgerton“

Читај повеќе
  • play_arrow

Шербеџија за Мира Фурлан: Неправедно доживеа многу удари од вообразените националисти

Читај повеќе

Бизнисот цвета: Netflix надмина 200 милиони претплатници

Читај повеќе

Почина познатиот македонски актер Љупчо Тодоровски –Упа

Читај повеќе