Фантазиите стануваат кошмари во трејлерот за „Fantasy Island“

Хоророт „Fantasy Island“ доби нов морничав трејлер, во кој акцентот е поставен на оживување на фантазиите на главните ликови во нивни најлоши кошмари. Филмот е во режија на Џеф Вадлов, базиран е според истоимената серија на Џин Левит.

Во главните улоги се појавуваат Мајкл Пења, Меги Кју, Луси Хејл, Остин Стовел, Џими О. Јанг, Рајан Хенсен и Мајкл Рукер.

Премиерата е закажана за 14 февруари 2020 година.

реклама

Филм & ТВ

10 работи кои би сакале да ги видиме во 2. сезона од „The Mandalorian“

Read more

Ова се најдобрите крими филмови на сите времиња

Read more

Доделени наградите на 19. Синедејс

Read more

Marvel ги одложи премиерите за следната година

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 работи кои би сакале да ги видиме во 2. сезона од „The Mandalorian“

Read more
play_arrow

Ова се најдобрите крими филмови на сите времиња

Read more
play_arrow

Видеоиграта „Football Manager“ пристигнува во ноември: На кои конзоли ќе биде достапна?

Read more
play_arrow

Прво „крукче“ во новиот VW Golf GTI Mk8 2020

Read more
play_arrow

Емоционално интелигентните луѓе никогаш нема да ги кажат овие реченици

Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди со животни

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Anabelle Comes Home“

Read more
play_arrow

5 чекори за здрав живот на доктор Ентони Балдузи

Read more
play_arrow

Успешно деби на роботот-чистач во Лондон

Read more
play_arrow

Масти за слабеење? Ова се најдобрите извори

Read more
play_arrow

10 видеоигри кои го извлекуваат најлошото од нас

Read more
play_arrow

Зошто не можеме да се ослободиме од наслагите од долниот дел на стомакот?

Read more