Живот

Фасцинантни фотографии: Најпознатиот патувачки пар во нови авантури

18. април 2019 - 11:32 | Б.С.Б.

Рускиот фотограф Мурад Осман и неговата сопруга Наталија Закарова на Instagram објавуваат нови фотографии од патувања, овој пат од посетата на Казахстан.

Тие се одушевени од убавините на оваа земја и уживаат во нови авантури кои ги споделуваат на социјалните мрежи, од нивна перспектива.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Followmeto the magical universes of Qazaqstan with @natalyosmann.

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann) on

Коментирај