„Fat & Furious“: Вин Дизел ги одмара и мускулите

Американскиот актер Вин Дизел(54) минатиот викенд беше фотографиран на одмор во Италија заедно со Марко Перего, Зое Салдана и неговата девојка Палома Хименес со нивните деца.

Тие уживаа во сончање, капење и спортски активности, но обожавателите на Вин Дизел се изненадија од неговиот изглед.

Вин Дизел ги одмaра мускулите, а странските медиуми го нарекоа „Fat & Furious“.

Самиот изјави дека не се држи до строг режим на здрава исхрана во овој период. „Веќе со децении наназад го имав најубавото тело во Њујорк“, вели тој.

„Ме нарекуваат дебел. Не гледам ништо лошо во тоа. Како прво, неколку месеци не треба да глумам, па можам да се опуштам малку“, коментира Дизел.

Тагови
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Британците панично купуваат гориво, бензинските пумпи останаа без залихи

Read more

Волкановски го предизвика Мекгрегор

Read more

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Read more

Филм & ТВ

Филмот „М“ на Вардан Тозија ќе учествува на фестивалот во Котбус

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Dune“ заработи 76 милиони долари на светскиот бокс-офис

Read more

Објавен првиот трејлер за серијата „Vikings: Valhalla“

Read more
 

Сцена

Филмот „М“ на Вардан Тозија ќе учествува на фестивалот во Котбус

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

„Dune“ заработи 76 милиони долари на светскиот бокс-офис

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен првиот трејлер за серијата „Vikings: Valhalla“

Читај повеќе

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв поглед во втората сезона на „Bridgerton“

Читај повеќе

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Читај повеќе
  • play_arrow

Како звучи Кристен Стјуарт како принцезата Дијана: Двеминутен трејлер

Читај повеќе
  • play_arrow

Family Guy ја објаснува вакцинацијата на начин што секој може да го разбере

Читај повеќе