Живот

Финти со лак за коса

17. февруари 2017 - 14:07 |

Доколку сакате вашите хулахопки да траат подолго, испрскајте ги со лак за коса. Доколку сакате вашите веѓи да не „мрдаат”, четкичката за веѓи испрскајте ја со лак за коса. А кога вашето домашно милениче се митари, лакот за коса помага и тука. Овие, заедно со уште неколку финти, погледнете ги во видеото.

 

A post shared by 5-Minute Crafts (@5.min.crafts) on

Коментирај