Galaxy Buds Plus - одличен звук и трајност на батерија

Samsung Galaxy Buds Plus се новите безжични слушалки кои ги задоволуваат сите стандарди.

Од Samsung направија подобрување на квалитетот на звук, а батеријата на слушалките трае дури 11 часа. Овие слушалки исто така се одлични и за гласовни повици.

реклама

Хардвер

Hublot произведе паметен часовник кој чини 5.800 долари

Read more

HP го претстави новиот лаптоп Omen 15 наменет за гејмери

Read more

Како да го полните телефонот за да ви трае подолго батеријата?

Read more

Lenovo ги претстави таблетите Yoga Duet 7i и IdeaPad Duet 3i

Read more

Нови видеа

play_arrow

Идеја за појадок: Вкусен тост со авокадо

Read more
play_arrow

Утрински стомачни на празен стомак

Read more
play_arrow

10 најскапи откази на фудбалски менаџери

Read more
play_arrow

Гејмерски рекорди кои најверојатно никогаш нема да бидат срушени

Read more
play_arrow

Каролина Куркова ги споделува домашните рецепти за убавина

Read more
play_arrow

Колку протеини треба да внесувате дневно?

Read more
play_arrow

Научната фантастика како инспирација за денешните роботи

Read more
play_arrow

Влијанието на Шекспир врз англискиот јазик

Read more
play_arrow

Најдоброто од Наполи сезонава

Read more
play_arrow

Тимот на „отпишаните“: 11 фудбалери кои се потценети во нивните татковини

Read more
play_arrow

Здрава опција: Како да направите пилешки прсти во рерна?

Read more
play_arrow

Креативни идеи за брз и вкусен појадок

Read more