„Ghostbusters: Afterlife“ доби брутално искрен трејлер

Во најновиот искрен трејлер на YouTube каналот Screen Junkies се опишани сите нелогичности во новото продолжение на Ghostbusters, наречен Afterlife.

Серијалот Honest Trailers низ пародија кажува многу вистини за филмовите, правејќи хумористичен осврт на дејството и ликовите во омилените, но и во помалку омилените филмови на публиката.

Овој пат, тоа можеме да го видиме и за новиот „Ghostbusters“ филм, во кој екипата на Screen Junkies е брутално искрена.

реклама

Филм & ТВ

„Bullet Train“ со Бред Пит се искачи на врвот на бокс-офисот во многу слаба недела

Read more

Новата серија на Netflix од 165 милиони долари ги воодушеви критичарите: Вистинско ремек дело

Read more

Warner Bros потврди: Ќе се снима Joker 2

Read more

Мајката на Стифлер откри дека благодарение на American Pie спиела со 200 партнери

Read more

Нови видеа

play_arrow

Инструменталниот бенд Zulu 3.4 објави нов видео-запис

Read more
play_arrow

Ослободете се од подбрадокот со неколку лесни вежби

Read more
play_arrow

15 неверојатни откриени артефакти

Read more
play_arrow

Најдобрите 15 мегапроекти во Њујорк

Read more
play_arrow

Рецепти за вегански десерти што не се печат

Read more
play_arrow

15 најопасни диносауруси што некогаш живееле

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Брзо и валкано

Read more
play_arrow

7 фудбалери кои се GOAT за два клуба

Read more
play_arrow

Топ 15 најчудни метеоролошки феномени

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Глупост пуштена на најјако

Read more
play_arrow

15 најневеројатни древни градби низ светот

Read more
play_arrow

15 најопасни тематски паркови во светот

Read more