„Ghostbusters: Afterlife“ доби брутално искрен трејлер

Во најновиот искрен трејлер на YouTube каналот Screen Junkies се опишани сите нелогичности во новото продолжение на Ghostbusters, наречен Afterlife.

Серијалот Honest Trailers низ пародија кажува многу вистини за филмовите, правејќи хумористичен осврт на дејството и ликовите во омилените, но и во помалку омилените филмови на публиката.

Овој пат, тоа можеме да го видиме и за новиот „Ghostbusters“ филм, во кој екипата на Screen Junkies е брутално искрена.

реклама

Филм & ТВ

Бред Пит негира дека ги тепал Џоли и децата: Тоа е лага

Read more

Николас Кејџ не бил платен за филмот што му донесе Оскар

Read more

Кристијан Бејл: Ме прославија улоги што Дикаприо ги одбиваше

Read more

Продуцентите открија каков треба да биде следниот Џејмс Бонд

Read more

Нови видеа

play_arrow
Што (не) треба да правите кога ве тетовираат?

Што (не) треба да правите кога ве тетовираат?

Read more
play_arrow

„Хроничен проверувач“ или „цицач на батерија“ – кој тип на корисник сте вие?

Read more
play_arrow

15 идеи како би изгледале вселенските станици во иднината

Read more
play_arrow

Враќање во училиште, фејл компилација

Read more
play_arrow

Јога вежби за ослободување од стрес и максимално истегнување

Read more
play_arrow

7 просечни фудбалски клубови со неверојатни академии

Read more
play_arrow

15 најголеми воени авиони во светот

Read more
play_arrow

Седум фудбалери кои сега поседуваат свои фудбалски клубови

Read more
play_arrow

Пилатес вежби за брзо враќање во форма

Read more
play_arrow

Ручек во тегла: Три рецепти за салати со тестенини

Read more
play_arrow

15 најекстравагантни домови на славни личности

Read more
play_arrow

Моќни јога вежби за сила и баланс на телото

Read more