Стил

Хајди Клум на Instagram објави провокативна фотографија

22. август 2019 - 12:11 | М.С.

Хајди Клум објави топлес фотографија од летувањето во Италија и поради тоа ризикува да биде блокирана на Instagram. Ниту нејзините фанови не се одушевени од фотката.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

All I see is WATER

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Таа сè уште ужива на медениот месец со сопругот Том Каулиц. Црно-белата фотографијата е снимена на брод. Во описот е напишано „Сè што гледам е вода“.

Фановите коментираат дека изгледа прекрасно, а други дека е во средовечна криза.

Коментирај