Instagram кралица: Овошна пица

Кога ќе го слушнете зборот пица, сигурно прво ви доаѓа на памет солената верзија, но има и овошна пица која е всушност многу здрав десерт.

Вкусна, здрава опција за нешто благо во текот на денот, а плус е вистинска „Instagram кралица“. Зарем не би сакале да ја пробате и да се пофалите со вашето дело на социјалните мрежи?

Декорирајте ја по свој вкус за бонус доживување!

реклама

Рецепти

Десерт на денот: Колачиња од само 3 состојки

Read more

Рецепт на денот: Пилешко со зеленчук и рузмарин

Read more

Најдобриот рецепт за топло чоколадо со рум и цимет

Read more

Лесно и вкусно: Похувани палачинки со шунка и кашкавал

Read more

Нови видеа

play_arrow

Бенедикт Камбербач и Џоди Фостер во главните улоги во „The Mauritanian“

Read more
play_arrow

Топ 20 актери чии ликови секогаш умираат во филмовите

Read more
play_arrow

Небесна уметност над Сибир

Read more
play_arrow

Најтешкиот тренинг за стомак

Read more
play_arrow

Тренингот на Конор Мекгрегор

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за последната сезона на „Vikings“

Read more
play_arrow

Уништување на четири облакодери за неколку секунди

Read more
play_arrow

Дали парите може да ви купат среќа?

Read more
play_arrow

Што се случува со Ла Лига?

Read more
play_arrow

Фудбалери и данок: Како се врти парата во светот на фудбалот?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Среќен пат

Read more
play_arrow

„Sister of the Groom“ - новата романтична комедија на Paramount

Read more