Ирина Шајк, поздрав од одмор

Ирина Шајк сподели фотографии од одмор на кои позира во дводелен костим за капење и изгледа неверојатно.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

реклама

Шест знаци дека ви недостасува витамин Б12

Read more

Зошто луѓето го мразат Новак Ѓоковиќ?

Read more

Рани симптоми на срцев удар што се појавуваат неколку месеци порано

Read more

Зошто Белгија воведува зелено трепкачко светло на возилата?

Read more

Бејбс

Еротски микс

Read more

Секси среда

Read more

Цицлест четврток

Read more

Секси среда

Read more
 

Фото

  • filter

28 мај 1937, основан бил автомобилскиот гигант Volkswagen

Читај повеќе
  • filter

27 мај 1937, пуштен бил во употреба мостот Голден Гејт

Читај повеќе
  • filter

26 мај 1942, потпишан бил Англо-советскиот воен договор

Читај повеќе
  • filter

BMW ја претстави новата Серија 5

Читај повеќе
  • filter

24 мај 1964, најголемата фудбалска катастрофа

Читај повеќе
  • filter

23 мај 1934, убиени биле Бони и Клајд

Читај повеќе
  • filter

22 мај 1939, Хитлер и Мусолини го потпишале Челичниот пакт

Читај повеќе
  • filter

21 мај 1927, првиот непрекинат лет Њујорк - Париз

Читај повеќе
  • filter

20 мај 1506, умрел Кристофер Колумбо верувајќи дека открил пат до Индија

Читај повеќе