Ирина Шајк со две секси изданија привлече внимание во Венеција

Руската манекенка Ирина Шајк беше гостинка на филмскиот фестивал во Венеција, а за оваа прилика одбра да носи впечатливи модни изданија.

Ирина присуствуваше на премиерата на филмот „L’immensità“ на 79. издание на филмскиот фестивал. Манекенката одбра готски гламурозен изглед за на црвениот килим каде зачекори во црна, сатенска креација со отворен грб.

Второто впечатливо издание го покажа во саботата навечер, додека присуствуваше на забава на Џорџо Армани и Vanity Fair.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

Триесет и шестгодишната манекенка едноставно го привлече вниманието на медиумите, носејќи полупроѕирен топ кој ги нагласи нејзините стомачни мускули комбиниран со црни панталони.

Филмскиот фестивал во Венеција започна на 31 август и ќе трае до 10 септември.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

Тагови
реклама

Авион ја промаши пистата кај Монпелје и заврши во езеро

Read more

Потенцијално сценарио: Како би изгледал нуклеарниот напад на Путин во Украина?

Read more

Надал плачеше за Федерер, на крајот и Ѓоковиќ се расплака

Read more

Прво сценарио: Русите фрлаат нуклеарка, Американците одговараат и толку  - кое е второто?

Read more

Стил

Најсекси бабата на светот ја откри тајната за привлечниот изглед

Read more

Британскиот Vogue прв пат одбра маж за на насловна

Read more

Пет бонтон правила за однесување во ресторан што треба да ги знае секоја жена

Read more

Најбизарните креации од Модната недела во Њујорк

Read more
 

Магазин

Славни родители кои имаат милијарди, а нема да им ги остават на децата

Читај повеќе

Најстарото дете во семејството е и најпаметно, вели науката

Читај повеќе

Идеја за ручек: Пилешки ролни со сланина

Читај повеќе

Постојаниот стрес може да доведе до деменција, тврдат експерти

Читај повеќе

Што се случува кога ќе си легнете по јадење?

Читај повеќе
  • play_arrow

Моќни јога вежби за сила и баланс на телото

Читај повеќе

Несекојдневни и вкусни: Мафини со морков и ананас

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе

Зошто ви се тресат нозете по добар секс?

Читај повеќе