Искрен трејлер за Barbie

Филмот Barbie на Грета Гервиг, со Марго Роби во главната улога, е еден од најуспешните филмови во историјата.

Од премиерата во јули годинава, филмот има заработено 1,407 милијарда долари на киноблагајните, со што стана филм со најголема заработка годинава, филм со најголема заработка режиран од жена, филм со најголема заработка воопшто од студиото Warner Bros. и е на 14-тото место на листата филмови со најголема заработка досега.

Screen Junkies сега подготвија и искрен трејлер за филмот што руши рекорди и го менува мислењето на јавноста за феминизмот и родовите улоги.

реклама

Филм & ТВ

Нови детали од истрагата за смртта на Метју Пери: Запленети мобилниот и лаптопот на славна личност

Read more

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

Read more

Нови видеа

play_arrow

Рецепт на денот: Летна салата со печена пченка

Read more
play_arrow
Брзи и лесни летни рецепти

Готвење за двајца: Брзи и лесни летни рецепти

Read more
play_arrow

Топ 15 највеличествени историски хотели

Read more
play_arrow

Топ 15 најнеобични инженерски проекти

Read more
play_arrow

5 летни салати  - идеален избор за во жешки денови

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Пилешко „а ла Тоскана“

Read more
play_arrow

Војна на кујните: Италијанска одмазда

Read more
play_arrow

7 фудбалски менаџери кои се пробија иако се просечни

Read more
play_arrow

Статива

Read more
play_arrow

7 најлоши одбрани на титула во историјата на фудбалот

Read more
play_arrow

Јован Манев: Сите сме со една цел, да постигнеме добар резултат

Read more
play_arrow

Времеплов: 33 години од највредниот пенал на Дарко Панчев

Read more