Искрен трејлер за „Batman Returns“

Има толку многу филмови за Бетмен што понекогаш е тешко да се избере верзија за која поваќето фанови ќе се согласат дека е најдобрата – од изборот на актерот за главната улога, до приказната и режијата.

„Batman Returns“ од 1992 година во режија на Тим Бартон, е вториот филм за суперхеројот на Warner Bros. во кој Мајкл Китон го игра Бетмен.

Филмот има неповторлива актерска екипа – Мишел Фајфер, Дени Девито, Кристофер Вокен – но сепак доби измешани критики.

Сега доби и искрен трејлер.

 

реклама

Филм & ТВ

Како Шарлиз Терон вежбаше за акционите сцени во „The Old Guard“

Read more

Наја Ривера најверојатно се удавила, потрагата продолжува

Read more

Семејно советување ги подобри односите меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли

Read more

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

Read more

Нови видеа

play_arrow

10-минутни лесни вежби за затегнат задник

Read more
play_arrow

Во забавена снимка: Како делуваат различните маски за заштита од COVID-19?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Хумус на турски начин

Read more
play_arrow

Да ти нацртам: Што значи безбедна дистанца од 2 метра?

Read more
play_arrow

Дуа Липа објави нов спот за „Hallucinate“

Read more
play_arrow

Коронавирус и имунитет – научно објаснето

Read more
play_arrow

Како ќе патуваме со авион во ковид иднината?

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за стомачни со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Споредба на Хрватска и Србија

Read more
play_arrow

Дали е подобро да се посвои машко или женско маче?

Read more
play_arrow

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

Read more
play_arrow

Летен фит предизвик: Затегнете ги нозете

Read more