Искрен трејлер за Mission: Impossible - Dead Reckoning Pt. 1

Седмото продолжение во франшизата Mission: Impossible, со Том Круз во главната улога, имаше премиера во јуни годинава.

Mission: Impossible - Dead Reckoning Pt. 1доби позитивни критики и заработи 567 милиони долари ширум светот, со што стана десетти филм со најголема заработка во 2023 година. Но, поради високите трошоци за снимање и фактот имаше силна конкуренција од феноменот Barbenheimer, се смета за разочарување на киноблагајните.

Screen Junkies сега подготвија и искрен трејлер за најновиот филм за агентот Итан Хант.

реклама

Филм & ТВ

Ема Стоун ветува екцентрична изведба во новиот филм Poor Things

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Бредли Купер со задоволство повторно би глумел во франшизата The Hangover

Read more

Сè што е погрешно со Barbie

Read more

Нови видеа

play_arrow

Кога сѐ ќе тргне наопаку

Read more
play_arrow

Ема Стоун ветува екцентрична изведба во новиот филм Poor Things

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со Barbie

Read more
play_arrow

Како големите ренесансни умови го модернизирале Рим?

Read more
play_arrow

ВАР, одбранет пенал - гол! Македонија води против Англија

Read more
play_arrow

Трејлер за 4K ремастерираниот The Abyss на Џејмс Камерон

Read more
play_arrow

Кои 33 главни градови се именувани според човек?

Read more
play_arrow

Зошто Италија веќе не „произведува“ напаѓачи?

Read more
play_arrow

Како Саудиска Арабија го купи Светското првенство во фудбал?

Read more
play_arrow

Најдобри вежби за мускулести нозе

Read more
play_arrow

Зошто толку многу бразилски фудбалери „прегоруваат“ млади?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Mission: Impossible - Dead Reckoning Pt. 1

Read more