Искрен трејлер за „No Time to Die“

Последниот Џејмс Бонд филм со Даниел Крег требаше да има премиера лани, но беше одложена поради пандемијата со COVID-19.

Филмот помина добро на киноблагајните во САД, но сепак не толку добро колку што се очекуваше. Приказната е следна: Бонд ужива во мирниот и повлечен живот во Јамајка. Мирот ќе му биде нарушен кога агент на ЦИА ќе побара помош од него. Мисијата е да се спаси киднапиран научник, но целата работа не се одвива според планираното и Бонд се соочува со мистериозен негативец вооружен со опасна нова технологија.

По критиката, на ред се Screen Junkies и нивниот искрен трејлер за последниот филм во кој Крег го игра агентот 007.

реклама

Филм & ТВ

Џим Кери наполни 60 години и порача: Стар сум, ама секси

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Наскоро на Netflix уште една корејска серија, овој пат за зомби апокалипса

Read more

Бокс-офис: „Scream“ го симна „Spider-Man: No Way Home“ од врвот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Зошто сонуваме?

Read more
play_arrow

Ослободете се од стресот за 20 минути со помош на овие јога вежби

Read more
play_arrow

15 минути пилатес вежби за секој ден

Read more
play_arrow

Зимска фејл компилација

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10 астрономски настани во 2022 кои не треба да се пропуштат

Read more
play_arrow

Дали можеме да го решиме проблемот со пластичниот отпад?

Read more
play_arrow
33 трикови што им заштедуваат време и нерви на родителите

33 трикови што им заштедуваат време и нерви на родителите

Read more
play_arrow

Како да го спасите омилениот џемпер што се собрал при перење?

Read more
play_arrow

Вистинската причина зошто не ги истражуваме океаните

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за The Matrix Resurrections

Read more
play_arrow

Како изгледала Земјата пред диносаурусите?

Read more