Искрен трејлер за Oppenheimer

Филмот за познатиот физичар Џ. Роберт Опенхајмер го освои светот и заслужено постигна голем успех со кој ретко кој биографски филм може да се пофали.

Многумина предвидуваат и дека Oppenheimer ќе биде меѓу водечките претенденти за Оскарите, кога се во прашање најдобрите главни и споредни актери и најдобриот режисер.

Филмот на Кристофер Нолан, со Килјан Марфи во главната улога, доби признание од критиката и заработи над 952 милиони долари ширум светот, станувајќи трет филм со најголема заработка во 2023 година, филм за Втората светска војна со најголема заработка и биографски филм со најголема заработка.

Сега доби и искрен трејлер од екипата на Screen Junkies.

реклама

Филм & ТВ

Излезе трејлер за филмот со жешката секс сцена на Елизабет Харли во режија на син ѝ

Read more

Вака се прави тизер за хорор!

Read more

Ен Хатавеј и Џејк Гиленхал ќе играат во втората сезона на популарната Netflix серија Beef

Read more

Продолжува серијалот филмови за Бриџит Џонс - наскоро ќе се снима четвртиот дел

Read more

Нови видеа

play_arrow

Фудбалски „промашувања“ што се покажаа како голем успех

Read more
play_arrow

Јавно распоредување - неофицијалната комунистичка химна на Источна Германија

Read more
play_arrow

Машки свет: Како да ги стопите масните гради?

Read more
play_arrow

Фејл ферка: Америка - Британија

Read more
play_arrow

Зошто англиските клубови не доминираат во Европа?

Read more
play_arrow

Кога глумците не глумеа

Read more
play_arrow

Топ 10 најнеочекувани враќања на филмски ликови

Read more
play_arrow

7 најдобри дебитантски сезони во историјата на фудбалот

Read more
play_arrow

Идиоти на тркала - компилација

Read more
play_arrow

10 настани во кои не би поверувале доколку не беа снимени

Read more
play_arrow
10 трикови со кои ќе учите побрзо и подобро

10 трикови со кои ќе учите побрзо и полесно

Read more
play_arrow

7 фудбалери кои играле во погрешни епохи

Read more