Искрен трејлер за „Scream“

Не постои некој кој не го гледал овој познат филм од 1996 година.

Екипата на Screen Junkies направи искрен трејлер за „Scream“. Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Не е за луѓе со слабо срце: Избран најстрашниот хорор

Read more

Базиран на вистинска приказна - погледнете го трејлерот за „All My Life“

Read more

Netflix објави најниски приходи во последните четири години

Read more

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more

Нови видеа

play_arrow

Британската војска претстави нано-дрон од 190 грама што ќе патролира на воено поле

Read more
play_arrow

Астро лекции: Што е Суперземја?

Read more
play_arrow

Погоди ги маскотите со Арсен Венгер

Read more
play_arrow

Базиран на вистинска приказна - погледнете го трејлерот за „All My Life“

Read more
play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Read more
play_arrow

Ја полни батеријата за 19 минути: Xiaomi претстави супербрз полнач

Read more
play_arrow

Добредојдовте во иднината: Поглед во Koenigsegg Gemera

Read more
play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more