Искрен трејлер за серијата „Friends“

Поминаа скоро 26 години од емитувањето на првата епизода на популарната ТВ-серија „Friends“. Рејчел, Рос, Чендлер, Џои, Фиби и Моника тогаш станаа омилени ликови на милиони гледачи низ светот.

Серијата се емитуваше од 22 септември 1994 година до 2004 година, со 236 епизоди, а финалната епизода ја гледаа повеќе од 52 милиони гледачи.

Мегапопуларната серија и понатаму ги освојува симпатиите на гледачите ширум светот.

Екипата на Screen Junkies направи искрен трејлер за „Friends“. Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Најдобрите филмови во 2020, досега

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Крис Хемсворт ќе мине низ најголемата физичка трансформација за Хулк Хоган

Read more

Netflix одбива да го тргне контроверзниот еротски филм „365 Days“ од репертоарот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Dior уште еднаш покажа зошто е модна куќа без конкуренција

Read more
play_arrow

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Read more
play_arrow

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Read more
play_arrow

Црвената Месечина им го разубави 4 Јули на Американците

Read more
play_arrow

Златните момчиња: Ова е тимот кој секој би сакал да го менаџира

Read more
play_arrow

10 финти поради кои се навлекуваме на видеоигри

Read more
play_arrow

Зошто мажите почнуваат да се дебелеат после 30-тата година?

Read more
play_arrow

Што треба да јадете пред и по вежбање?

Read more
play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more