Искрен трејлер за „Squid Game“

Oд екипата на Screen Junkies објавија искрен трејлер за серијата која ги урна сите рекорди на гледаност.

Во серијата „Squid Game“ се зборува за стотина луѓе кои се натпреваруваат во смртносни верзии на корејски детски игри за да освојат награда од 45,6 милијарди вони(38,5 милиони американски долари).

Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Официјален трејлер за трилерот „Borrego“

Read more

Моника Белучи за стареењето: Не сум опседната со изгледот и годините

Read more

Излезе првиот тизер за „Harry Potter: Return to Hogwarts“

Read more

Што ќе гледаме на Netflix во 2022?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десет вежби за кои не вреди да си го трошите времето

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за трилерот „Borrego“

Read more
play_arrow

Како најлесно да ги средите каблите во домот?

Read more
play_arrow

Три најдобри пробиотици за жени

Read more
play_arrow

Смешна компилација: Фејлови фатени на безбедносни камери

Read more
play_arrow

Спасување куче паднато од брана

Read more
play_arrow

Девет совети како да ги набилдате градните мускули

Read more
play_arrow

Путин ја пее „Blueberry Hill“

Read more
play_arrow

Дали Северна Кореја навистина тврди дека има освоено Мундијал?

Read more
play_arrow

Како да направите детокс на организмот за само 8 минути?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „No Time to Die“

Read more
play_arrow

Храна која го зголемува нивото на тестостерон во телото

Read more