Искрен трејлер за Super Mario Bros. Movie

А.С.
/ 25.05.2023 / 18:57

Анимираниот филм The Super Mario Bros. Movie се заснова на франшизата на видеоиграта Mario објавена од Nintendo и имаше премиера на 5 април годинава.

Филмот доби мешани критики од критичарите, но заработи над 1,264 милијарди долари низ целиот свет, туркајќи неколку рекорди за заработка, вклучувајќи го рекордот за најголема заработка за време на првиот викенд за анимиран филм и филм создаден според видеоигра.

Сега Screen Junkies направија и искрен трејлер, по барање на следбениците.

реклама

Нови видеа

play_arrow

7 најлоши фудбалски позајмици на сите времиња

Read more
play_arrow
Зачинето пилешко со црвен пипер

Зачинето пилешко со црвен пипер

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Свински кременадли во путер со лук

Read more
play_arrow

Најголемо промашување во секој тим од Премиер лигата оваа сезона

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Super Mario Bros. Movie

Read more
play_arrow

Топ 10 најсмешни блупери на Џим Парсонс како Шелдон

Read more
play_arrow

Токсична позитивност: Вистината зад зависноста од самопомош

Read more
play_arrow

Што ако во вселената би можело да се дише?

Read more
play_arrow

10 неверојатни факти за вселената

Read more
play_arrow
33 трикови што им заштедуваат време и нерви на родителите

33 трикови што им заштедуваат време и нерви на родителите

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Пилешко со путер и лук

Read more
play_arrow

Кауч леташе над Анкара

Read more