Истегнување нозе со Памела Рајф

Ф.З.
/ 02.10.2020 / 20:33

Доколку после вежбање нозе во теретана вашите долни екстремитети се уморни, Памела ви нуди 10-минутни вежни за истегнување кои ќе ви ги релаксираат мускулите.

Вежбите може да се практикуваат и како секојдневна рутина без разлика дали сте се умориле вежбајќи нозе.
реклама

Фит

Најдобриот начин за ефективни склекови

Read more

15-минутни вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Read more

7 одлични вежби за совршени бицепси

Read more

Вежбање по породувањето: Кога да почнете и на што треба да обрнете посебно внимание?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Искрен трејлер за „The New Mutants“

Read more
play_arrow

Дали би си купиле ваков кревет?

Read more
play_arrow

Објаснето за да сфатат сите: Што е гравитација?

Read more
play_arrow

Каква мизерна година, пее Роби Вилијамс во новата песна „Can’t Stop Christmas“

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за романтичниот филм „Life in a Year“

Read more
play_arrow

Ема Корин опишува како е да се глуми принцезата Дијана

Read more
play_arrow

Првиот креш тест на електричниот Scania камион

Read more
play_arrow

Моментот кога Американец си го спаси кучето од алигатор

Read more
play_arrow

10 најчудни нешта што НАСА ги испратила во вселената

Read more
play_arrow

Како да направите совршен хумус за само 3 минути?

Read more
play_arrow

15-минутни вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Read more
play_arrow

Кога кучето ти е внук

Read more