Фудбал

Италијанска новинарка со секси фотографии навива за Наполи

26. февруари 2020 - 19:51 | Б.С.Б.

Атрактивната италијанска новинарка Флориана Месина со полуголи фотографии објавени на Instagram навиваше за Наполи при средбата со Барса.

Месина работи на италијанскиот канал 9 каде води емисија, а судејќи по нејзините атрактивни фотографии без сомнеж емисијата е многу гледана.

Средбата меѓу Наполи и Барса заврши со резултат од 1 : 1.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grazie a tutti per averci seguito • #sport #seriea #calcio

A post shared by FLORIANA MESSINA (@floriana_messina) on

Коментирај