Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Објавен е трејлерот за третиот дел од еротската драма „365 Days“ наречен „The Next 365 Days“, кој ја следи љубовната приказна на Лаура и Масимо.

„Врската на Лаура и Масимо виси на конец и тие се обидуваат да ги надминат проблемите со довербата, додека упорниот Начо прави сѐ за да ги раздвои“, е краток опис на заплетот на третото продолжение чиј оригиналес наслов гласи „Kolejne 365 Dni“.

Да потсетиме, вториот дел од „365 Days: This Day“ (во оригинал: „365 Dni: Ten Dzień“) започна со венчавката на Лаура и Масимо, но набрзо вниманието на Лаура го украде градинарот Начо.

По објавувањето, филмот наиде на многу лоши критики и незадоволство од публиката, а моментално има оцена 2,5 на IMDb.

Се чини дека публиката не е особено воодушевена од третиот дел од овој филм, кој е полн со сцени на експлицитен секс.

Remote video URL

„Изгледа никогаш не планираат да престанат да го прават ова“, „Секое продолжение го прави овој филм помизерен“, „Овие филмови се како лоша сообраќајна несреќа што едноставно не можеш да престанеш да ја гледаш“, „Знам дека ќе биде глупава приказна, па само ќе премотам на возбудливите секс сцени“, „О, боже, повторно овие двајца“, се само дел од коментарите.

Филмот ќе стане достапен за гледање на Netflix од 19 август.

реклама

Германија: Американците ни продаваат гас по астрономски цени

Read more

Деновите на Тихиот Океан му се одбројани, ќе се појави нов суперконтинент

Read more

Анален секс за почетници: 13 прашања кои секогаш сте сакале да ги поставите

Read more

ЕУ ги соопшти санкциите - една мерка го налути Путин

Read more

Филм & ТВ

Продуцентите открија каков треба да биде следниот Џејмс Бонд

Read more

Топ 10 морничави и необични факти за The Addams Family

Read more

Бруталната Netflix серија за канибалот од Милвоки ги руши сите рекорди на гледаност

Read more

Анџелина Џоли го обвини Бред Пит: Психички и физички ме малтретираше мене и децата 

Read more
 

Сцена

Продуцентите открија каков треба да биде следниот Џејмс Бонд

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 морничави и необични факти за The Addams Family

Читај повеќе
  • play_arrow

Бруталната Netflix серија за канибалот од Милвоки ги руши сите рекорди на гледаност

Читај повеќе

Канје Вест: Black Lives Matter е измама

Читај повеќе

Анџелина Џоли го обвини Бред Пит: Психички и физички ме малтретираше мене и децата 

Читај повеќе
  • play_arrow

5 октомври 2007, последниот концерт на Тоше

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Thor: Love and Thunder

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 епизоди од CSI базирани на вистински злосторства

Читај повеќе