Ја достави пицата, ама и си замези по пат

Доставувач на пица фатен на камера во лифт како ја отвора пицата и јаде од топинзите пред да ја достави.

Снимката ни доаѓа од градот Сари во Британска Колумбија, Канада, близу канадско-американската граница. Безбедносна камера од лифт во зграда фатил на дело доставувач од Domino's Pizza како среде лифт ја отвора пицата, каснува неколку пати од топинзите и потоа ја враќа во кутијата, спремна за достава.

Откако снимката се појавила на интернет, гладниот досатвувач веднаш добил отказ.

реклама

Забава

Само малку да те погалам

Read more

Татковците се неверојатни

Read more

Работа од дома, нова смешна компилација

Read more

Да се повозам малку, фејл компилација

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more