Ја побара за жена на висина од над 4.000 метри

Љубовта е во воздухот! Сигурно сте виделе секакви предлози за брак, но дали сте виделе вакво нешто?

Падобранец ја побара за жена својата девојка додека се спуштаа на земјата на висина од 4.000 метри и тоа се претвори во нивната најдобра авантура досега.

Свршеникот овој генијален план го осмислил една недела пред акцијата. Цело време свршеничкиот прстен го држел цврсто меѓу забите. За среќа, сè минало како што треба, а среќниот падобранец доби потврден одговор.

реклама

Чек дис аут

Ова е чипираниот мајмун на Илон Маск кој игра видеоигра со помош на неговите мисли

Read more

Фејл компилација на неделата

Read more

Што се случува ако ги изгуглате ликовите од „Friends“?

Read more

Лажни ковид-пасоши се продаваат преку интернет по поволни цени

Read more

Нови видеа

play_arrow

Протести против рестриктивните мерки во Холандија

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Read more
play_arrow

Како да се држите до планот за здрава исхрана?

Read more
play_arrow

Леваци vs. деснаци во фудбалот: Кои се подобри?

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Prince of Persia“

Read more
play_arrow

Десетте најголеми промашувања на сезоната

Read more
play_arrow

Како се снајде моќниот GR Yaris на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Google со емотивно видео ги повика луѓето да се вакцинираат

Read more
play_arrow

Кога улицата ќе се поплави, сурфај

Read more
play_arrow

Каде ќе биде следниот трансфер на „чудото“ Холанд?

Read more
play_arrow

Луѓе vs животни: Фејл компилација

Read more