Ја побара за жена пред публика, но остана шокиран од нејзината реакција

Јавно запросување на бејзбол натпревар во Масачусетс во текот на викендот не мина според очекувањата.

Во текот на натпреварот едно момче клекна пред девојката и извади прстен. Потегот предизвика овации кај публиката од трибините, но не ја израдува изненадената девојка која едноставно си замина.

Момчето со тажен израз на лицето остана да клечи, а за негова несреќа целиот настан е снимен и веќе се споделува на социјалните мрежи.

реклама

Чек дис аут

Шпанка го лажирала сопственото киднапирање, па играла бинго со парите од откупот

Read more

Што ќе се случи ако Земјата престане да се врти?

Read more

Пет знаци што покажуваат дека некој потајно е социопат

Read more

Поради селфи загинати се 379 луѓе во последните 12 години

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири изгубени технологии на древните цивилизации

Read more
play_arrow

Дали Големата експлозија всушност била супермасивна бела дупка?

Read more
play_arrow

Што ако целата вода на Земјата замрзне во една секунда?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Што ќе му се случи на телото ако секој ден јадеме темно чоколадо?

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за мистеријата „Ambulance“

Read more
play_arrow

Најстрашните мостови во светот

Read more
play_arrow

Десет причини зошто треба да јадете грчки јогурт

Read more
play_arrow

Дваесетте најтешки јазици за изучување

Read more
play_arrow

11 најчести грешки што ги прават инвеститорите во криптовалути

Read more
play_arrow

Како да направите вкусен домашен крцкав чипс?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Луѓе vs природа

Read more