Ја побара за жена пред публика, но остана шокиран од нејзината реакција

Јавно запросување на бејзбол натпревар во Масачусетс во текот на викендот не мина според очекувањата.

Во текот на натпреварот едно момче клекна пред девојката и извади прстен. Потегот предизвика овации кај публиката од трибините, но не ја израдува изненадената девојка која едноставно си замина.

Момчето со тажен израз на лицето остана да клечи, а за негова несреќа целиот настан е снимен и веќе се споделува на социјалните мрежи.

реклама

Чек дис аут

Руски измамници продаваат уреди за „дечипирање“ од вакцината против ковид

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Работа од дома, фејлови со мачки

Read more

Што ќе се случи со мегаградовите ако се стопи целиот мраз на Земјата?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Ferrari F8, McLaren 765LT или Porsche 911 GT2 RS - кој е побрз?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Netflix објави трејлер за втората сезона на „Emily in Paris“

Read more
play_arrow

Најголемите неупотребливи мегапроекти во светот

Read more
play_arrow

Што ако човештвото престане да војува?

Read more
play_arrow

Зошто вселената е ладна како мраз кога Сонцето е толку жешко?

Read more
play_arrow

Три минути ефикасни вежби за загревање пред вежбање

Read more
play_arrow

Идиоти на велосипеди, фејл компилација

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за новиот „Spider-Man: No Way Home“

Read more
play_arrow

Топ 10 работи од 90-тите кои повеќе не постојат

Read more
play_arrow

Што му се случува на телото кога внесувате креатин?

Read more
play_arrow

Како може човештвото да се пресели на Proxima b?

Read more