Каде е Барон Трамп?

Откако Барон Трамп, синот на Меланија и Доналд Трамп, беше видно отсутен од фотографиите или снимките од првото семејство на САД како го напушта Вашингтон, некои корисници на социјалните мрежи се прашуваа дали можеби го заборавиле во Белата куќа, како Кевин Мекалистер во филмовите „Home Alone“.

Меколи Калкин, кој го глумеше Кевин во филмовите Home Alone, вклучувајќи го и вториот филм во кој имаше сцена со Доналд Трамп, минатата недела на Twitter објави дека ја поддржува бизарната иницијатива за отстранување на поранешниот претседател од таа сцена.

„Глупаво е, но се прашувам дали Барон е сам во Белата куќа како во (филмот) Home Alone“, се прашува еден љубопитен твитерџија.

Обично не е тешко да се забележи 14-годишниот Барон кој порасна од дете во момче баш во четирите години од напуштањето на Менхетн и вселувањето во Белата куќа. Но, Барон го немаше никаде во близина на неговите родители, ниту пред хеликоптерот што ги собра пред Белата куќа или авионот со кој полетаа од Вашингтон за Флорида.

Списанието People пишува дека иако Барон не бил виден како ја напушта Белата куќа заедно со неговите родители, тие отпатувале заедно на Флорида каде сега ќе живеат.

Погледнете ги смешните теории на твитерџиите за тоа каде е Барон Трамп.

URL
URL
URL
URL
URL
URL
реклама

Принцот Филип опериран од срце во стотата година од животот

Read more

Кој е најмудриот хороскопски знак според астролозите?

Read more

Со измени на Законот за легализација на дивоградби се продолжува неговата важност за уште пет години

Read more

L'Equipe не штедеше навреди за Ѓоковиќ, дури и на лично ниво

Read more

Чек дис аут

Како ќе изгледа внатрешноста на авионот кој од Лондон до Њујорк пристигнува за 90 минути?

Read more

Спасување срна со замрзната муцка

Read more

8-годишно момче готви како вистински професионалец

Read more

Amazon мора да го смени логото, премногу потсетува на Хитлер

Read more
 

Магазин

Што ќе се случи со вашето тело ако престанете да јадете брза храна?

Читај повеќе

Брзо и вкусно: Модар патлиџан и домати со моцарела

Читај повеќе
  • play_arrow

Мајмуни во зоолошката во Сан Диего примија вакцина против коронавирусот

Читај повеќе

Јапонски научници открија како коронавирусот може да се пренесе преку разговор

Читај повеќе
  • play_arrow

30-минутни вежби за затегнати нозе

Читај повеќе
  • filter

Како ќе изгледа внатрешноста на авионот кој од Лондон до Њујорк пристигнува за 90 минути?

Читај повеќе

Принцот Филип опериран од срце во стотата година од животот

Читај повеќе

Кој е најмудриот хороскопски знак според астролозите?

Читај повеќе

Идеја за појадок: Лиснати ролнички со крем

Читај повеќе