Каде ќе биде следниот трансфер на „чудото“ Холанд?

Ако Ерлинг Холанд наскоро замине од Борусија Дортмунд, каде би отишол?

Кои клубови можат да си го дозволат Норвежанецот? Кои стилови би му одговарале? Дали ова ќе биде најголемата трансфер сага во поново време?

Алекс Стјуарт од Tifo Football истражува, а Џо Лали илустрира.

реклама

Фудбал

SportKlub: Македонија - репрезентативен фудбал во својата суштина

Read more

Отказ за судијата кој не го виде голот на Роналдо

Read more

Милан тргнува по голгетерот Влаховиќ

Read more

Капитенот Рамос има ковид и го пропушта Ливерпул

Read more

Нови видеа

play_arrow

Протести во Флорида поради мерките против COVID-19

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix – „The Innocent“

Read more
play_arrow

Протести против рестриктивните мерки во Холандија

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Read more
play_arrow

Како да се држите до планот за здрава исхрана?

Read more
play_arrow

Леваци vs. деснаци во фудбалот: Кои се подобри?

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Prince of Persia“

Read more
play_arrow

Десетте најголеми промашувања на сезоната

Read more
play_arrow

Како се снајде моќниот GR Yaris на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Google со емотивно видео ги повика луѓето да се вакцинираат

Read more
play_arrow

Кога улицата ќе се поплави, сурфај

Read more