Стил

Каја Гербер непрепознатлива во новата кампања на Versace

24. август 2019 - 18:17 | Б.С.Б.

Ќерката на Сидни Крафорд, младата Каја Гербер е главната ѕвезда во кампањата на Versace за есен/зима 2019 година.

На објавената фотографија од кампањата Каја е непрепознатлива и нејзиниот изглед не наиде на одобрување на социјалните мрежи.

За потребите на кампањата, на фотографијата се гледа дека Каја носи разбушавена перика, има избелени веѓи и зголемени усни.

Коментирај