Како Бруну Фернандеш ја спаси сезоната на Манчестер Јунајтед?

Од неговото пристигнување во јануари, „Црвените ѓаволи“ се вивнаа нагоре на табелата во Премиер лигата. Бруну Фернандеш беше од клучно значење во победите над Челси и Манчестер Сити и го извлече најдоброто од Пол Погба, Маркус Рашфорд, Мејсон Гринвуд и Антони Марсијал.

Како неговиот потпис ги трансформираше Јунајтед и им ја спаси сезоната?

реклама

Фудбал

Мануел Нојер е најдобриот голман за изминатата сезона

Read more

Пандев нема да игра викендов, одложен натпреварот со Торино

Read more

Клоп пред мечот со Арсенал: Не можеме да ги игнорираме околностите

Read more

Денеска сите очи вперени кон Женева: Жрепка за Лига на шампиони

Read more

Нови видеа

play_arrow

Она кога сред вожња ќе ти излезе метеор

Read more
play_arrow

Зошто системот на позајмици на Челси функционира?

Read more
play_arrow

Audi: Иднината е во ставот

Read more
play_arrow

Најдобрите голови од Ла Лига во септември од 2006 до 2020 година

Read more
play_arrow

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за печени ракчиња на скара

Read more
play_arrow

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more
play_arrow

Извлечени 5.000 парчиња муниција од потонат брод од Втора светска војна

Read more
play_arrow

Каде му „запна“ на Пеп во Манчестер Сити?

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Мини-пици за целото семејство

Read more
play_arrow

Тим на Отпишаните: Играчи од кои клубовите требаше да се ослободат летово

Read more
play_arrow

Како да снимате подолги видеа на Instagram Reels?

Read more